Relacja z Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP 2019

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2019
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2019 - zobacz relację!

Już po raz 3. na stadionie przy Łazienkowskiej, stanęły naprzeciwko siebie drużyny piłkarskie TVN i WOŚP. Po ciężkiej rywalizacji lepsi okazali się zawodnicy TVN. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. W ekipie TVN, której kapitanem był Grzegorz Kajdanowicz, zagrali między innymi Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz. Z Jerzym Owsiakiem na boisko wybiegli między innymi Maciej Stuhr, Rafał Karwot czy Michał Jelonek. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 2:2. W drugiej połowie 3. bramkę uzdobyła TVN. Dla WOŚP bramki strzelili Ireneusz Jeleń i Tomasz Iwan. Dla TVN dwa razy Robert Stockinger i raz Maciej Szczepanik.Zobacz WIĘCEJ:

Wielki Mecz 2019

Puchar wręczony! Wielki Mecz wygrywa drużyna TVN!

Komu kibicuje Małgorzata Rozenek-Majdan?

Blue Café wystąpił podczas Wielkiego Meczu!

Jak Maciej Stuhr będzie wspominał Wielki Mecz?

Zobacz występ Blue Café podczas Wielkiego Meczu!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Magda Gessler powraca do "Rumiane i Pieczyste Szynk". Była zadowolona?

Magda Gessler powraca do "Rumiane i Pieczyste Szynk". Była zadowolona?

Kuchenne rewolucje: Czy kucharz z restauracji "Na Winklu" zdał egzamin Magdy Gessler?

Kuchenne rewolucje: Czy kucharz z restauracji "Na Winklu" zdał egzamin Magdy Gessler?

Odcinek specjalny Milionerów w Poniedziałek Wielkanocny! Kto zagra o milion?

Odcinek specjalny Milionerów w Poniedziałek Wielkanocny! Kto zagra o milion?

The Traitors. Zdrajcy: Konflikty i eliminacje oraz zmiana w programie

The Traitors. Zdrajcy: Konflikty i eliminacje oraz zmiana w programie

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Konkurs "Gotuj z MasterChef Nastolatki". Nagraj przepis lub wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!

Konkurs "Gotuj z MasterChef Nastolatki". Nagraj przepis lub wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!

Gwiazdy TVN w nowej oprawie. "TVN to coś, co nas łączy"

Gwiazdy TVN w nowej oprawie. "TVN to coś, co nas łączy"