Aktualności

Zapraszamy na wyjątkowy piknik z gwiazdami!
Zobacz spot Wielkiego Meczu!  
Wielki Mecz to nie tylko piłkarskie emocje w szczytnym celu, ale również świetna rodzinna zabawa! Już od godziny 13:00 w niedzielę, 9 września organizatorzy zapraszają na wyjątkowy piknik z gwiazdami, który poprowadzi Bartek Jędrzejak.

Będzie można obejrzeć występ z bańkami mydlanymi w wykonaniu finalistki „Mam talent!” Inny Biliaievej i wziąć udział w warsztatach z uczestnikami programu „MasterChef”: Matteo Brunettim, Mateuszem Güncelem i Szymonem Czerwińskim.

Na scenie pikniku pojawią się również gwiazdy popularnych programów TVN: „Na Wspólnej” – Julia Chatys, Dawid Czupryński, Katarzyna Ptasińska i Ania Jarosik, reality show „Ameryka Express” – Katarzyna Meller i Zygmunt Chajzer oraz aktorzy serialu „Diagnoza” – Aleksandra Konieczna, Aleksandra Adamska i Kamila Kamińska. Na scenie zaprezentują się uczestnicy „Top Model”: Patryk Grudowicz, Daria Zhalina i Daniel Tracz.

Goście będą mogli również posłuchać wyjątkowych utworów w wykonaniu Magdaleny Andres i Marty Bijan – uczestniczek „Mam talent!”.

Ponadto na scenie rozmowa z Cleo oraz Margaret!

Atrakcje dla gości przewiduje również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: będą pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz stoisko Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”, na którym będzie można sprawdzić własne umiejętności w tym zakresie lub przejść najprostszy kurs pierwszej pomocy.

Serdecznie zapraszamy!

1)     BILETY

Uwaga! Informujemy, że internetowa sprzedaż biletów na Wielki Mecz TVN kontra WOŚP potrwa do końca dnia w sobotę, 8 września. Potem będzie je można kupić wyłącznie w kasach stadionu Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 w niedzielę, 9 września w godz. 8:00-18:00. Zapraszamy!

 

2)     WCZEŚNIEJSZE PRZYJŚCIE

Zapraszamy również na rodzinny piknik przedmeczowy, który rozpocznie się o godzinie 13:00 na błoniach stadionu Legii. Jeśli wybierają się Państwo jedynie na mecz, zachęcamy do przyjścia na stadion nawet 30 minut wcześniej. Pozwoli to uniknąć tłoku na bramkach wejściowych i umożliwi Państwu sprawniejsze wejście na stadion.

 

 

 

Zobacz spot Wielkiego Meczu
Zobacz spot Wielkiego Meczu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Wielki mecz"  - mamy zdjęcia z treningu!
Następny artykuł:

"Wielki mecz" - mamy zdjęcia z treningu!

sponsorzy:
patroni medialni:
tvnpix